Hotel City Zürich Design & Lifestyle

Hotel

Zurych, SzwajcariaLöwenstrasse 34, 8001

Orientacyjnie za noc dla 2 osób~1 162 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 4 osób
  • Do 40 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Pokoje i ceny

Orientacyjna cena za noc dla 2 osób: ~1 162 zł

Nie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert. Sam wybór dat nie oznacza rezerwacji.

O hotelu

W miejscowości Zurych obiekt „Hotel City Zürich Design & Lifestyle” zapewnia gościom restaurację, bar i taras.

Do dyspozycji gości są całodobowa recepcja i przechowalnia bagażu. W obiekcie „Hotel City Zürich Design & Lifestyle” dostęp do Wi-Fi jest bezpłatny. Za transfer lotniskowy pobierana jest dodatkowa opłata.

Uhrenmuseum Beyer Zürich znajduje się 470 m od hotelu.

Powierzchnia oferowanych pokoi i apartamentów typu suite wynosi od 11 do 40 m². We wszystkich są suszarka do włosów i prywatna łazienka. Mają też telewizor, klimatyzację i sejf. Balkon lub taras jest we wszystkich apartamentach.

Odległości do wybranych miejsc

FIFA Museum1,3 km w linii prostej
Volière1,4 km w linii prostej
Sagentobelbachfall3,7 km w linii prostej
Chatzesee, Chräenriet7,3 km w linii prostej

Odległości są przybliżone. Trasa dojścia lub dojazdu może być dłuższa.

Czy ten hotel odpowiada Twoim potrzebom?

Pokoje

Porównaj pokoje

Porównaj wielkość i wyposażenie konkretnych pokoi. Nazwa prowadzi do szczegółów wybranego wariantu.

Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżkaBalkon lub taras
Pokój Jednoosobowy typu Business113 m²łóżko pojedyncze-
Pokój Dwuosobowy typu Economy216 m²2 łóżka pojedyncze-
Pokój Dwuosobowy typu Superior322 m²2 łóżka pojedyncze-
Pokój jednoosobowy typu Economy111 m²łóżko pojedyncze-
Pokój Dwuosobowy typu Business321 m²2 łóżka pojedyncze-
Pokaż więcej (2)Pokaż mniej
Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżkaBalkon lub taras
Pokój jednoosobowy typu Superior115 m²łóżko pojedyncze-
Apartament typu Suite440 m²2 łóżka pojedyncze, rozkładana sofaTak

„-” oznacza brak potwierdzonej informacji, a nie brak udogodnienia.

Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Wybierz udogodnienia
Więcej wymagań

Jeśli wybierzesz kilka cech pokoju, poszukamy ich w tym samym pokoju lub apartamencie.

Zaznacz, czego potrzebujesz podczas pobytu, a uporządkujemy pokoje w obiekcie Hotel City Zürich Design & Lifestyle według dopasowania. Cenę i dostępność sprawdzisz po wybraniu dat. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • biurko

Pokój Jednoosobowy typu Business

▾

Pokój Dwuosobowy typu Economy

▾

Pokój Dwuosobowy typu Superior

▾

Pokój jednoosobowy typu Economy

▾

Pokój Dwuosobowy typu Business

▾

Pokój jednoosobowy typu Superior

▾

Apartament typu Suite

▾

Hotel City Zürich Design & Lifestyle - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • restauracja
  • bar
  • transfer lotniskowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0-2 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci w wieku 0-13 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci od 14 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane bez dodatkowych opłat.
Informacja obiektu - język oryginału

W niedziele i poniedziałki restauracja jest nieczynna.

W tych dniach oferowane jest śniadanie.

Opłata za korzystanie z parkingu publicznego jest naliczana od godziny 14:00 do 14:00.

Po tej godzinie naliczona zostanie dopłata.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • albański
  • serbski
  • ukraiński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Lokalizacja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od obiektu „Hotel City Zürich Design & Lifestyle” znajduje się stacja kolejowa „Zürich Hauptbahnhof”?

Stacja kolejowa „Zürich Hauptbahnhof” znajduje się 420 m w linii prostej od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hotel City Zürich Design & Lifestyle” znajduje się lotnisko „Port lotniczy Zurych-Kloten”?

Port lotniczy Zurych-Kloten znajduje się 9,6 km w linii prostej od obiektu.

Opinie gości

Średnia ocena z 2 928 opinii gości to 8,5/10 . Przeczytaj opinie o hotelu Hotel City Zürich Design & Lifestyle lub dodaj własną.

Kikuka05 - 2026
8/10
★★★★☆

To był wygodny miejsce do odpoczynku i relaksu, a położenie hotelu w odległości spaceru od ZÜRICH HB okazało się dla nas bardzo praktyczne. Pokój był bardzo komfortowy i miał prywatną łazienkę, a śniadanie było bardzo dobre, z różnorodnym jedzeniem.

ℹ) Opinie gości Hotel City Zürich Design & Lifestyle nie stanowią oceny serwisu zurich-hotel-finder.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel City Zürich Design & Lifestyle - porównanie cen

Porównujemy cenę tego obiektu z obiektami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa obiektów jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: obiekty 3★ lub o podobnym standardzie

Ten obiekt
~1 162 zł
Typowa cena
~923 zł

Drożej niż 7 na 10 obiektów 3★ lub o podobnym standardzie w tym mieście.

Porównane obiekty 3★ lub o podobnym standardzie: 220

Ten sam standard i wyposażenie

Ten obiekt
~1 162 zł
Typowa cena
~924 zł

Ten obiekt jest o 26% droższy niż typowa cena tej grupy.

Obiekty 3★ lub o podobnym standardzie z transferem lotniskowym i z parkingiem: 5

Za podobną cenę

~988 zł – ~1 336 zł

  • Porównane obiekty 65
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt 15
  • Z basenem 2
  • Ze śniadaniem 8

Najwyżej oceniany w tej cenie

THREE POINT Apartments

9,4/10 ~1 063 zł

Ceny za noc dla 2 dorosłych są orientacyjne. Sprawdź cenę w swoim terminie. Uwzględniamy oficjalne gwiazdki hoteli i szacowany standard noclegów.
Więcej o porównaniu

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty. Standard obejmuje oficjalne gwiazdki hoteli (★) i szacowany standard innych obiektów (●). Nie wszystkie obiekty w grupie mają oficjalną kategorię hotelową.