Alexander Guesthouse Zurich Old Town

Zähringerstr 16, 8001 Curych, Švýcarsko

  • Až pro 3 hosty
  • Až 12 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Alexander Guesthouse Zurich Old Town se nachází 372 m od centra. Průměrné hodnocení hostů je 8,1/10 (846 hodnocení). Na místě ubytování nabízí letištní transfer, parkování a bezplatné Wi-Fi.

Alexander Guesthouse Zurich Old Town je dvouhvězdičkový penzion v curyšském Starém Městě. Patří k němu i nově zrekonstruované pokoje.

Pokoje a vybavení

Jednolůžkový pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. K dispozici je také fén, toaleta, topení a TV s plochou obrazovkou a kabelovými programy. Na pokoji jsou ručníky, povlečení i zásuvka u postele. Některé pokoje mají výhled na město.

Služby a vybavení

Recepce funguje nepřetržitě. K dispozici je úschova zavazadel, pokojová služba a kyvadlová doprava. Na místě je parkoviště. Bezplatné Wi-Fi je dostupné.

Dostupnost a okolí

Hlavní nádraží Curych je vzdálené 5 minut chůze. Letiště Curych leží 8 km odtud.

Okolí

  • Bürkliplatz - 1,3 km
  • Muzeum světového fotbalu FIFA - 1,9 km
  • Dům Le Corbusiera - 2,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 297 Kč

Nabídka pokojů

Jednolůžkový pokoj

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • TV s plochou obrazovkou

1 osoba12 m²vlastní koupelna

Alexander Guesthouse Zurich Old Town - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Soukromé parkoviště
  • všechny prostory nekuřácké
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Služby pokoje
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upozorňujeme, že místem pro přihlášení je Hotel Alexander na adrese Niederdorfstrasse 40 (za rohem).

Je tu také snídaňová místnost.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Alexander Guesthouse Zurich Old Town“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Alexander Guesthouse Zurich Old Town“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Alexander Guesthouse Zurich Old Town“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Alexander Guesthouse Zurich Old Town určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Kde se nachází Alexander Guesthouse Zurich Old Town?

Ubytování se nachází ve městě Curych.

Alexander Guesthouse Zurich Old Town na mapě: Curych

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Alexander Guesthouse Zurich Old Town

Průměrné hodnocení z 846 recenzí na Booking.com je 8,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Civínová 02 - 2026
9/10

Lokalita byla skvělá. Recepční byl fakt milý a dal nám všechny instrukce, jak se dostat na pokoj. Pokoj byl pohodlný a hezký.

ℹ) Recenze Alexander Guesthouse Zurich Old Town nevyjadřují stanovisko zurich-hotel-finder.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10